School of Dragons 1.6.0 (ios)

School of Dragons

School of Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

School of Dragons ile kendi ejderhamızı yetiştirebiliyoruz

School of Dragons kendi ejderhanızı yetiştirerek yarıştırmanıza imkan tanıyan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur.

DreamWorks'un sevilen animasyonu How to Train Your Dragon ya da ülkemizde bilinen adıyla Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'i temel alan oyunda kendi ejderhamızı seçerek ejderhaların alev üfleme gibi temel yeteneklerininin arkasındaki kimyayı keşfediyoruz ve ejderhamızla yarışmalara katılarak ödüller topluyoruz. Oyunda filmin ana kahramanları olan Hiccup, Toothless ve ve Gobber gibi karakterlere rastlamamız mümkün ve oyun içerisinde kısa videolar halinde filmden kesitlere yer veriliyor.

İnternet üzerinden diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğimiz bir oyun olan School of Dragons'da düzenlenen ödüllü yarışmalarda diğer oyuncularla yarışarak ödülleri kazanabiliyoruz. Ejderhamızı nasıl eğittiğimiz ve hangi yetenekleri kazandırdığımız bu yarışmalarda öne çıkıyor. Ejderhamızı geliştirmek için ise görevleri tamamlayabiliyoruz.

School of Dragons'da bize Toothless, Thunderdrum, Whispering Death gibi farklı ejderhalarla uçabilme imkanı verilirken kendi ejderhamızın görünümünü kişiselleştirebilmemiz için farklı seçenekler sunuluyor. Oyunun güzel üç boyutlu grafikleri ve zengin içeriği size keyifli bir macera sunuyor.

YORUMLAR