Score! Hero 1.04 (ios)

Score! Hero

Score! Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Score! Hero, iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir futbol oyunu.

Score! Hero, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz yüksek kaliteli ve ücretsiz bir futbol oyunu. Futbol oyunları kategorisine bomba gibi düşen oyunlarıyla bilinen First Touch Games stüdyosu tarafından tasarlanan bu mükemmel oyunda kontrolümüze verilen futbolcu ile çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz.

Oyunda tam tamına 200'den fazla bölüm var ve bu bölümlerin her biri kendilerine özgü senaryolarla tasarlanmış görevlere sahip. Herhangi bir görev asla diğerini tekrar etmiyor ve monotonluk yaratmıyor.

Oyundaki karakterimizi farklı açılardan kişiselleştirebiliyoruz. Formalar, kramponlar, şortlar ve hatta saç modeline kadar her şeyi ayarlayabiliyoruz. Oyunseverlerin serbest bırakılmış olması ve dilediklerini yapabilme imkanına sahip olması hoşumuza giden detaylardan biri.

Score! Hero'da gelişmiş üç boyutlu grafik modellemelerine yer verilmiş. Buna ek olarak tepkimeler de başarılı fizik motoru sayesinde gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Futbol oyunlarına ilginiz varsa ve bu kategoride oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun arıyorsanız Score! Hero'ya mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyorum.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR