Score! World Goals

Score! World Goals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,871

  • Üretici

    First Touch

Score! World Goals, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz popüler bir futbol oyunudur.

Score! World Goals ile tüm futbolseverlerin hatta dünyanın unutamadığı ve hafızalardan silinemeyen golleri iOS cihazlarınız üzerinde tekrar atmaya hazır mısınız?

Futbol tabanlı bir bulmaca oyunu olan Score! World Goals'de şimdiye kadar dünya kupaları, yerel ligler, avrupa ligleri ve çok daha fazlası üzerinde atılmış olan 300'den fazla gerçek golü tekrar atma şansına sahip olacaksınız.

Gerçek gol pozisyonlarının gelişimini tekrar tekrar yaşayacağınız ve gerçeğine en yakın golü atmaya çalışacağınız oyunda, karşılaşacağınız birçok pozisyonu hatırlayacağınıza eminim çünkü bu goller hafızalardan silinemeyenler arasında yer alıyor.

Attığınız gollerin gerçekçiliğine göre oyun içi puan ve yıldızlar toplayacağınız Score! World Goals'de, toplamış olduğunuz oyun içi paralarla yeni bölümlerin kilidini açtırabilir ve golleri atmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Günlük olarak üç farklı zorluk seviyesinde etkinliklerin yer aldığı oyunda, her gün unutulmaz bir anı tekrar yaşayabilir ve pozisyonları gole çevirebilirsiniz.

Mükemmel grafik ve ses efektlerinin yer aldığı oyunda atacağınız gollerle tarihi yeniden yazmak için Score! World Goals'ü hemen iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR