Scorpion Simulator 1.0 (ios)

Scorpion Simulator

1.0
Scorpion Simulator
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scorpion Simulator, vahşi doğaya bir akrebin gözünden baktığımız, vakit geçirmek için ideal bir simülasyon oyunu.

Scorpion Simulator, farklı hayvanları ön plana çıkartan simülasyon oyunlarıyla nam salan Gluten Free Games'in imzasını taşıyan bir yapım. Diğer oyunlarda olduğu gibi bu oyunda da vahşi doğada mücadele veriyoruz. Bu kez kontrolümüzde bir akrep var.

Oyunda öncelikle kendimize bir aile kuruyoruz ve doğan yavruları dışarıdan gelebilecek her türlü tehlikeden korumaya çalışıyoruz. Bu esnada yavrular için yiyecek bulmalı ve onları yeterli seviyede beslemeliyiz. Mücadele verdikçe kontrolümüzdeki akrep seviye atlıyor ve bu sayede daha güçlü bir hale geliyor. Seviye atladıktan sonra rakiplerle mücadele etmesi görece olarak daha kolay.

Oyunda yer alan modellemelerin kalitesi bu tarz bir oyundan beklenen seviyede. Fakat harita biraz ufak kalmış gibi. Dolaşabileceğimiz alanın kısıtlı olması oyunun bir nebze monoton hale gelmesine sebep oluyor. İleride gelecek güncellemeler haritayı biraz daha büyütebilir veya yeni haritalar ekleyebilir.

Scorpion Simulator'da görev yapan kontrol mekanizması görevini sorun yaratmadan yerine getiriyor. Elbette alıştığımız simülasyon oyunlarından daha farklı bir yapıya sahip olduğu için oyunun dinamiklerine alışması biraz zaman alıyor. Yine de bu tarz oyunlar oynamış kullanıcıların sorun yaşayacağını düşünmüyorum.

Özet olarak Scorpion Simulator, harita yetersizliği haricinde çok fazla bir eksiğe sahip değil. Ufak güncellemelerle giderilebilecek problemler haricinde oyun genel olarak başarılı.

YORUMLAR