SCRABBLE 3.6.2 (ios)

SCRABBLE

SCRABBLE
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlar için Scrabble oyunudur.

Electronic Arts firması tarafından geliştirilen bu oyunu puzzle severlerin beğenerek oynayacağına inanıyorum. Scrabble, bildiğiniz gibi masa üzerinde çeşitli harflerle ve üzerinde kutucuklar bulunan bir tabloyla oynana bir kelime oyunu.

Bu oyunda amacınız harfleri kullanarak en yüksek puanı getirecek kelimeleri türetmek. Fakat bu o kadar kolay değil. Çünkü tablo üzerindeki çeşitli kutular değişik puanlara sahip. Ayrıca her harfin puanı da birbirinden farklı. Zor kullanılabilen harfler daha yüksek puanken daha sık kullanılan harfler daha düşük puanlı.

Artık bu oyunu iOS cihazlarınızda da oynayabilirsiniz. Yüksek kalite grafiklerle geliştirilmiş oyunu oynamak da çok kolay. Tek yapmanız gereken harfleri sürükleyip tahtaya bırakmak ve ardından "play" tuşuna basmak. Daha sonra sıra rakibinize geçiyor ve onun oynamasını bekliyorsunuz.

Oyunu arkadaşlarınızı davet ederek onlarla oynayabileceğiniz gibi rastgele rakiplerle de oynayabilirsiniz. Aynı anda 50 kişiye kadar oyun kurabilirsiniz.
Hem eğlenip hem de dilinizi geliştirebileceğiniz bu oyunda İngilizce ile birlikte İspanyolca, İtalyanca, Fransızca oynamanız da mümkün. Dahili sözlük ile de yazacağınız kelimeleri kontrol edebilirsiniz.

ARTILAR

Yüksek kalite grafikler.

Dahili sözlük.

EKSİLER

Türkçe dil desteği olmaması.

YORUMLAR