Scramble With Friends Free

Scramble With Friends Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scramble With Friends Free, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve bağımlılık yapan ücretsiz bir kelime oyunudur.

Scramble With Friends Free, dünya üzerindeki popüler kelime oyunlarından biri olan Scramble With Friends'in ücretsiz versiyonudur. Oldukça eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak olan oyunu iOS cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz. Mobil oyunlar konusunda başarılı ve tecrübeli bir şirket olan Zynga tarafından geliştirilen oyun oldukça keyifli zaman geçirmenizi sağlamaktadır.

Popüler kelime oyunları Scrabble veya Boggle'ı daha önce oynadıysanız bu oyunu da oldukça beğenecek ve kolayca oynayacaksınız. Oyun içerisinde harfleri yanyana getirerek anlamlı kelimeler oluşturmaya çalışmalısınız. Oluşturduğunuz kelimelerde ne kadar çok harf olursa, alacağınız puan da aynı oranda yüksek olacaktır. Oyun sonunda alınan puanlara göre kimin kazandığı ortaya çıkmaktadır.

Hızlı ve heyecanlı bir oyun yapısına sahip olan Scramble With Friends Free'nin grafikleri oldukça etkileyici. Grafikleri dışında çekişmeli oynanış, kolay kontroller ve anaekran widgetıda oyunun özellikleri arasında yer alıyor.

Özellikler:

  • Zaman dondurma ve ilham alma gibi ekstra güçlendirmeler
  • Facebook hesabınız ile giriş yapabilme
  • Anaekran Widget'ı
  • 3 tur üzerinden oynanan maçlar

Zynga'nın diğer oyunları gibi bu oyunu da oldukça beğenebilirsiniz. Kelime oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Scramble With Friends Free uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirmenizi öneririm.

YORUMLAR