ScreenChomp

ScreenChomp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScreenChomp, genel olarak iOS ekran kaydetme uygulaması olan fakat çok daha fazla işinize yarayan yararlı bir iOS uygulaması.

ScreenChomp, öğrenciler, öğretmenler, eğitmenler ve çocukların kullanabilmesi için özel olarak hazırlanan eğitim amaçlı bir iOS ekran kaydetme uygulaması.

Kendi kategorisindeki gelişmiş uygulamalardan bir tanesi olan ScreenChomp ile beyaz ya da yeşil tahta, resim, PDF dökümanı ya da kamera görüntüleri üzerinde yazıp çizerek ekranınızda olup bitenleri kaydedebilir ve eğitim amaçlı kullanabilirsiniz.

Farklı kalem ve renk seçenekleri ile birlikte gelişmiş özellikler sunan uygulama sayesinde hazırlayacağınız eğitim ya da ders çalışma videolarını arkadaşlarınız ile kolayca paylaşabilmeniz, uygulamanın en çok öne çıkan özelliklerinden bir tanesi.

Tahtaya yazar gibi dilediğinizi yazıp çizmenize olanak sağlayan ScreenChomp, iPad'ler için özel olarak geliştirilen bir uygulamaç Bu sayede çocuklarınız iPad'lerini eğitimlerine destek olmaları amacıyla kullanabiliyor olacaklar.

Kayıt, düzenleme ve durdurma gibi 3 basit adımda ekran görüntünüzü içeren videolar hazırlama kolaylığı sunan uygulamayı hemen iPad'lerinize indirerek ders çalışmaya ya da çalıştırtmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR