ScreenShare

ScreenShare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScreenShare isimli bu uygulama ile çektiğimiz ekran görüntülerini kolayca başkalarıyla paylaşabiliyoruz.

ScreenShare, hem iPhone hem de iPad cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz pratik bir ekran görüntüsü paylaşma uygulaması olarak dikkat çekiyor. Uygulama basit gibi görünen fakat günlük hayatta çok sık gerçekleştirdiğimiz bir işlemi daha pratik bir hale getirmek adına özel olarak tasarlanmış.

Uygulamayı kullanarak mobil cihazınız üzerinde ekran görüntüleri alabilir ve bu görüntüleri arkadaşlarınızla veya ailenizle kolayca paylaşabilirsiniz. ScreenShare sayesinde mail, mesaj, Twitter, Facebook, Instagram, Line, Sina Weibo, Tencent Weibo ve diğer uygulamalar içinde çekilen ekran görüntülerini hızlıca paylaşabiliyoruz.

Bu tarz uygulamalarda görmeye alıştığımız gibi iCloud ve Dropbox depolama desteği ScreenShare'de de sunuluyor. Bu sayede çektiğimiz görüntüleri bulut depolama hesaplarımızda saklama şansına sahip oluyoruz. Açıkçası uyuglamayı kullanması epey pratik. Ücretsiz olması da büyük bir artı.

Eğer siz de günlük hayatınızda sık sık ekran görüntüleri paylaşmak zorunda kalıyorsanız ScreenShare işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

YORUMLAR