ScribbleBoard

ScribbleBoard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ScribbleBoard ile mesajlarınıza renk katın! Birçok mesajlama programıyla uyum gösteren ScribbleBoard, eğlenceli klavyesi ile yaratıcılığınızı konuşturacağınız çizimle mesaj göndermenize fırsat tanıyor.

ScribbleBoard uygulaması iOS 8'in de gücüyle birlikte anlık mesajlaşmalarınıza renk katmak için yaratılmış eğlenceli bir klavye uygulaması. Her zaman yazıyı tercih etmek istemeyen, eğlenceli uygulamardan ve çizimlerden hoşlanan kullanıcılar için ScribbleBoard çok kullanışlı ve esnek bir klavye sunuyor.

iPhone veya iPad'inizin klavyesine yerleşecek uzatmayla birlikte size çizebilecek alan çıkaran ScribbleBoard resminizi kopyalayarak olduğu gibi mesajlama uygulamasına aktarıyor. Uygulamanın en güzel yanlarından biri de sadece normal mesajlaşmada değil, hemen hemen tüm anlık mesajlaşma ve iletişim uygulamarıyla da etkileşime geçerek destek sağlaması. Bu sayede hangi uygulamayı seçerseniz seçin klavye paketiyle birlikte yeteneklerinizi konuşturmaya başlayabilirsiniz.

ScribbleBoard'ı diğer rakiplerinden ayıran en büyük nokta iOS 8 ile güçlendirilmesi. Bu sayede çizimleriniz ve klavye hissiyatı çok rahat oluyor ve istediğiniz her şeyi size verilen alana aktarabiliyorsunuz. Herhangi bir desteklememe, çizim aktaramama durumu yaşanmadan tüm destekli anlık konuşma uygulamarıyla resmettiklerinizi aktarabilir, arkadaşlarınızla ve çevrenizle dıyasıya eğlenebilirsiniz.

Eğer siz de eğlenceli mesajlaşma yolları arıyor, cihazınızda bulunan ifadelerle yetinemiyorsanız ScribbleBoard ile kendi özel ifadelerinizi yapmak için ne duruyorsunuz?

YORUMLAR