Scribblenauts Remix 4.2 (ios)

Scribblenauts Remix

4.2
Scribblenauts Remix
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metinlerle nesne yaratıp bulmacaları çözdüğünüz bir oyun olan Scribblenauts Remix, mobil cihazlara ulaşması için yıllardır beklenen bir cevher.

Nintendo DS için çıkan Scribblenauts oyunu dönemin taşınabilir konsollarında oyun algısını allak bullak eden bir yenilik getirmişti. Başarısına PC ve diğer konsollarda da devam eden oyun sonunda mobil cihazlarda da yerini aldı. Android ve iOS kullanıcıları için özelleştirilmiş olan Scribblenauts Remix isimli bu oyun mobil cihazınıza özel bir oynanış tarzıyla son derece verimli bir oyun dinamiği sunuyor. Orjinal oyunun tüm bölümleriyle birlikte 10 ek bölüm de oynamanız mümkün.

Oyunda amacınız her bölümde farklı olsa da genelde bulunduğunuz ortamın barındırdığı gizemi veya bulmacayı çözmeniz gerekiyor. Bunun için yapmanız gereken şey ise klavyeden ihtiyaç duyduğunuz nesnenin adını yazmak. Bunun üzerine haritada beliren nesneleri kullanıp etrafta olan biten her şey ile etkileşim kurmanız mümkün. Scribblenauts'un sizin için barındırdığı nesnelerin sayısını biz bulamadık ancak ciddi bir veritabanından bahsetmemiz mümkün. Yazıp elde ettiğiniz eşyaları görünce sizler de şaşıracaksınız. Bu vesile ile bölümleri alternatif yollardan bitirmek de mümkün oluyor ve bulmacayı çözerken özgün bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.

Bu oyunun adını daha önce hiç duymadıysanız çok düşünmeden sahip olmanın yollarını bulmanızı öneririm. Özellikle mobil platformlar için sunulan oyunların fiyatı oldukça hesaplı ve kalite olarak diğer platformlara eşdeğer bir oyun zevki sunarken en ucuz satın alma fırsatını da sundukları için tadından yenmiyor.

YORUMLAR