Scrubby Dubby Saga 1.4.1 (ios)

Scrubby Dubby Saga

Scrubby Dubby Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Scrubby Dubby Saga mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir renk eşleştirme oyunudur

Scrubby Dubby Saga her yaştan oyun severe hitap eden ve kolayca oynayabileceğiniz bir mobil renk eşleştirme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Scrubby Dubby Saga, bu türde bir hayli başarılı olan Candy Crush Saga gibi oyunları geliştiren King.com tarafından geliştirilmiş bir başka üçlü eşleştirme oyunu. Scrubby Dubby Saga'da Candy Crush Saga'dan farklı olarak mücevherleri değil, sabunları birleştiriyoruz. Oyunumuzun hikayesi küvet oyuncaklarını konu alıyor. Biz oyunda kaçırılan küvet oyunaklarını kurtarmak için sabunları birleştiriyoruz ve kendimize yol açarak bu kaçırılan sevimli oyuncakları geri getirmeye çalışıyoruz.

Scrubby Dubby Saga'nın hikayesi Candy Crush Saga'dan farklı olsa da oynanışının hemen hemen aynı olduğu söylenebilir. Yine oyun tahtası üzerinde aynı renge sahip olan en az 3 taşı birleştirmeye çalışıyoruz ve bütün taşları patlatarak bölümü geçiyoruz. Belirli bir hamle sayısına sahip olduğumuz için hamlelerimizi hesaplayarak yapmamız gerekiyor. Ayrıca çeşitli güçlendiricilerle avantaj kazanabilmemiz de mümkün.

Scrubby Dubby Saga arkadaşlarınızın hangi bölümlere geldiğini ve hangi puanları kazandığını öğrenmenize de imkan veriyor.

YORUMLAR