Seabeard 1.2.8 (ios)

Seabeard

Seabeard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seabeard uzun bir hikaye ve zengin bir içeriğe sahip olan bir mobil macera oyunudur

Seabeard güzel bir hikayeyi sevimli grafikler ve eğlenceli bir oyun yapısıyla birleştiren bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Seabeard'da bir korsan hikayesi konu alınıyor. Oyunda ünlü korsan Seabeard'ın efsanesini araştıran bir kahramanı yönetiyoruz ve bu maceramız bizi geniş bir okyanusu keşfetmeye ve çok sayıda bulmaca ile uğraşmaya sürüklüyor. Maceramız boyunca yapacağımız seçimler ise dünyaca ünlü bir kaptan, korkusuz bir arkeolog veya ölümcül bir savaşçı olup olmayacağımızı belirliyor.

Seabeard içerisinde farklı türdeki oyunlardan öğeler içeren bir oyun. Oyunda geniş bir dünyayı keşfederken farklı adaları ziyaret ediyoruz. Her adada yer alan karakterlerle etkileşime girerek görevler alıyoruz ve bu görevleri tamamlamak için bulmacaları çözüyoruz. Ayrıca adalar arası yolculuk etmek için bir sonsuz koşu oyununa benzer şekilde yol alıyoruz. Oyunda balık tutma gibi etkinlikler de yapabilmemiz mümkün. 

Seabeard görsel olarak kendine has bir tarza sahip olan bir oyun. 2 boyutlu karakterler hafiften lego oyuncaklarını andırıyor. Bunun yanında renkli ve canlı çevresel öğeler ve kaplamalar göze hoş görünüyor. Yediden yetmişe her yaşta oyuncuya hitap eden Seabeard oyunculara uzun süren bir eğlence sunuyor.

YORUMLAR