Seashine 1.0.0 (ios)

Seashine

Seashine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seashine'da okyanusun derinliklerinde, hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Seashine, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz sürükleyici ve etkileyici bir macera oyunu. Oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimizi de belirtmeden geçmeyelim. Açıkçası böylesine bir kaliteye rağmen ücretsiz olarak sunuluyor olmasına biraz şaşırdık.

Kısa süre önce Android platformuna çıkan ve nihayet iOS için de sunulan bu oyunda etraftan gelebilecek tehlikelere karşı savunmasız bir denizanasını kontrol ediyor ve okyanusun derinliklerinde hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor.

Oyundaki tek amacımız okyanusun dip noktalarında dolaşan tehlikeli yaratıklara karşı hayatta kalmak değil aynı zamanda dipteki mağaralarda ve dar okyanus koridorlarında bulunan ışık toplarını ele geçirmek. Bu toplar bize birkaç saniye daha fazla yaşama süresi veriyor.

Oyun sırasında bizlere eşlik eden müzikler ve ses efektleri de epey etkileyici. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Seashine'ı her yaştan oyunsever keyifle oynayabilir.

YORUMLAR