Second Chance Heroes

Second Chance Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Second Chance Heroes yüksek kaliteli bir iOS oyunudur

Second Chance Heroes oyun severlere yüksek kalite sunan ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynanabilen bir aksiyon oyunudur.

Second Chance Heroes oldukça ilginç bir yapıya sahip olan bir oyun. Aksiyon ve RPG elementlerini birleştiren Second Chance Heroes'da tarihte önemli yere sahip olan tarihi kahramanların klonlarını toplayarak bir araya getiriyoruz ve dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunda karşımıza kurt adamlar, zombiler gibi doğa üstü yaratıkların yanında kötü niyetli çizburgerler gibi absürd düşmanlar çıkıyor ve bu düşmanlarla savaşarak görevlerimizi tamamlamaya çalışıyoruz. Alışveriş merkezi, kayıp bir krallık, gizli hülümet sığınağı gibi farklı mekanlar ise savaş alanları olarak bizleri bekliyor.

Second Chance Heroes'da Nikola Tesla, Abraham Lincoln, Joan of Arc gibi tarihi kahramanları ve daha fazlasını yönetebilmekteyiz.

Second Chance Heroes oldukça hızlı ve heyecan dolu bir oynanış sunuyor. Yoğun geçen çatışmalarda birçok farklı özel yeteneği kullanabiliyoruz. Görevleri tamamladıkça yeni kahramanların ve yeteneklerin kilidini açabiliyoruz ve mevcut kahramanlarımızın yeteneklerini geliştirebiliyoruz. Second Chance Heroes'u arkadaşlarımızda ortak olarak da oynayabilmekteyiz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

 

YORUMLAR