SecureSafe 2.7.2 (ios)

SecureSafe

SecureSafe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SecureSafe, iOS kullanıcılarının cihazlarında yüksek standarlarda güvenlik önlemleri almasını sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

SecureSafe, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz geniş kapsamlı bir güvenlik uygulamasıdır. Uygulamanın kullanıcıları tüm şifre ve dosyalarını yüksek güvenlikli bir online depoda tutarak saklayabilirler.

Uygulama ie aktarılan tüm veriler HTTPS üzerinden yapılmaktadır. Fakat daha önemlisi, sizin dışınızdaki hiçkimse online depodaki şifre ve dosyalarınızı göremez. Bu sayede dilediğiniz şifrelerinizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı, iletişim bilgilerinizi ve dökümanlarınızı rahatlıkla SecureSafe üzerinde tutabilirsiniz.

Verilerinizi SecureSafe ile depoladıktan sonra istediğiniz zaman istediğiniz yerden bu dosyalara ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca verilerinize birden fazla cihaz üzerinden aynı anda ulaşabilme imkanınız da bulunmaktadır. Uygulamayı yükledikten sonra 10 MB'lık boş alan ve 50 şifre depolama alanı kazanıyorsunuz. Uygulamayı kullandığınız süre boyunca size verilen bu ödüller geçerli olmaktadır.

Sizde önemli bilgi ve belgelerinizi güvende tutmak istiyorsanız SecureSafe'i iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.