SeeYoo

SeeYoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    30

  • Üretici

    Favorite systems LTD.

SeeYoo, iPhone ve iPad'inizin rehberinde olan tüm kişiler ile kolayca buluşma ayarlamanızı sağlayan yararlı bir iOS uygulaması.

SeeYoo, sosyal ağ uygulamaları kategorisinde yer alan bir buluşma ayarlama uygulaması. Arkadaşlarınızla yada rehberinizdeki kişiler ile kolayca buluşma ayarlayabilmenizi sağlayan uygulama böylece buluşmalarınızdaki tüm detayları uygulama üzerinden belirleme opsiyonları sunuyor.

Buluşmalarınızı kolaylaştıran uygulama buluşacağınız yeri bilmeseniz bile kolayca harita üzerinden bulmanızı sağlıyor. Bunu sağlamak için buluşacağınız kişiyi davet ederek tam olarak nerde olduğunu uygulama üzerinden görebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için tek yapmanız gereken buluşacağınız kişiyi seçmek.

Hem tek bir kişi ile hem de toplu arkadaşlar gruplarınız ile buluşmayı düşündüğünüzde işe yrayan uygulama, buluşacak kişilerin telsiz modunda birbirleri ile konuşmasını da sağlıyor. Bunun dışında buluşma noktasına navigasyon sağlayarak nasıl gideceğinizi gösteriyor.

Uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak ücretsiz olarak indirmeniz daha sonra telefon numaranız ile kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra uygulamayı kullanarak buluşmalarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Yeni ve farklı bir uygulama olan SeeYoo sayesinde artık tüm buluşmalarınıza zamanında gidebilir ve gideceğiniz yeri zorlanmadan bulabilirsiniz. sosyal yönden zengin bir hayat yaşayan iPhone ve iPad kullanıcılarının kesinlikle denemesi gereken bir iOS uygulaması olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR