Selfieclub

Selfieclub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad'inizi kullanarak kolayca kendi fotoğraflarınızı çekmek isterseniz bu uygulamayı kullanarak paylaşım da yapabilirsiniz.

Selfieclub uygulaması, iPhone ve iPad sahibi olup da kendi fotoğraflarını çekmeyi sevenlerin deneyebilecekleri kullanımı kolay ve ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Sahip olduğu kolay kullanılır arayüz ve kolay çekim olanakları sayesinde hem kendi fotoğraflarınızı en hızlı şekilde çekebilir, hem de onları Selfieclub’ın kendi üyelik sistemindeki diğer arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Uygulamada diğer kullanıcıları takip edebileceğiniz gibi kendiniz de takipçiler edinebilirsiniz. Çektiğiniz her yeni fotoğraf hesabınızda paylaşılacaktır ve beğeniler ve yorumlar gibi pek çok şeyi anında görebileceksiniz. Oldukça ilginç şekilde, uygulamadaki sohbet sistemi selfie denilen kendi fotoğraflarınız üzerinden gerçekleşiyor ve karşılıklı fotoğraflar göndererek iletişim kurabiliyorsunuz.

Varolan arkadaşlarınızın yanında yeni insanlarla da tanışabilir ve onlarla sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Hesap doğrulama seçenekleri sayesinde Selfie ünlüsü olmak da elinizde. Eğer fotoğraflarınızın sadece Selfieclub ağında değil, aynı zamanda diğer sosyal ağ hesaplarında da kullanılmasını isterseniz, gereken paylaşım butonlarını uygulama içerisinde görebilirsiniz.

Temel olarak kendi fotoğraflarınız üzerinden gittiği için uygulamayı standart fotoğraf paylaşım uygulamalarında olduğu gibi kullanmamanız diğer üyelerin size bakış açısını oldukça iyileştirecektir. İlginç gördüğüm uygulamalar arasında olan Selfieclub’ı denemeden geçmeyin derim.