SelfieX 1.0.0 (ios)

SelfieX

SelfieX
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

SelfieX, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi selfie uygulamalarından biridir.

SelfieX, arka kameranızla çekebileceğiniz en iyi selfie uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad kullanıcısıysanız mutlaka indirmeniz gereken uygulamalardan olan SelfieX, sesli komutları ve otomatik odaklamasıyla piyasadaki rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor.

Selfie uygulamaları günümüzde oldukça fazla önem arz ediyor. Sosyal paylaşım platformlarının vazgeçilmezi haline gelen selfieler, akımın başladığı günden bu yana hayatımıza bir hayli etki etti dersek yanılmış olmayız. Zira başta Instagram olmak üzere diğer sosyal ağlarda da kullanım oranının yüksek olduğu bir gerçek. SelfieX, bizlerin daha kaliteli selfieler çekmemiz için geliştirilmiş uygulamalardan biri. Muadillerinden ayrılan temel özellikleri ve kullanım kolaylığı sayesinde piyasadaki en iyi uygulamalardan biri olduğunu kanıtlıyor.

SelfieX uygulamasının çalışma prensibi gerçekten oldukça kolay. Akıllı telefonunuza indirdikten sonra uygulamayı açar açmaz kullanmaya başlıyorsunuz. Gerekli izinleri verdikten sonra arka kameranızı çevirip telefonunuza dokunmadan selfie çekme imkanına sahipsiniz. Nasıl mı?

Arka kameranızı çevirin ve yüzünüze tutun. SelfieX sizi otomatik olarak tanıyacak ve yönlendirecek. Sesli komut özelliği sayesinde en doğru açıyı yakalamış olacaksınız. Elinizde telefonu tutarken çeşitli komutlara kulak verin. 'Seni göremiyorum, aşağı, biraz sağa' gibi... Daha sonra çekime hazır hale geldiğinizde 'Cheese' demeniz yeterli olacaktır. Bu noktada uygulamanın İngilizce olduğunu ve komutlarında İngilizce olduğunu hatırlatmam gerekiyor. Fakat bu o kadar da önemli değil, ne söylendiğini çok rahat bir şekilde anlayabiliyorsunuz. Fotoğrafınız çekildikten sonra üzerinde oynamalar yapabilirsiniz.

Hiçbir butona basmadan otomatik selfie çekme özelliği bulunan SelfieX'in en güzel tarafı ücretsiz olarak indirilebiliyor olması. Kullandığım selfie uygulamaları arasında açık ara birinci sırada olan SelfieX'i denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR