Selphee

Selphee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Selphee uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca video özçekimler hazırlayabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Son dönemlerde selfie yani özçekim fotoğraflar yayınlamak oldukça popüler hale geldi ve bu popülerlik daha uzun sene geçmeyecek gibi görünüyor. Dolayısıyla uygulama geliştiricileri de bu fırsatı kaçırmadılar ve onlarca farklı selfie çekme uygulaması hazırladılar. Bunlardan bir tanesi de Selphee uygulaması olarak karşımıza çıktı ve sıradan selfie uygulamalarının aksine oldukça yenilikçi bir yöntem sunuyor diyebilirim.

Adından da anlayabileceğiniz gibi ilk olarak kendi fotoğrafınızı çekmenizi sağlayan Selphee uygulaması, daha sonra video çekimi de gerçekleştiriyor ve selfienizi görüntüleyen kişiler ilk olarak fotoğrafınızı gördükten sonra bir anda fotoğrafın canlandığını görebiliyorlar.

Fotoğrafın kaç saniye boyunca duracağını ve daha sonra videonun oynatılacağını kendiniz belirleyebildiğiniz için hoşunuza gideceğine inanıyorum. Geçişler oldukça düzgün ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirildikleri için videonuzun göze hoş geldiğini söylemek de mümkün.

Uygulamanın arayüzü bu işlemleri en kolay ve hızlı yoldan gerçekleştirmenize olanak tanıyacak şekilde düzenlenmiş. Kurduktan sonra hemen selfie çekimlere başlayabilir ve videolarınızı oluşturabilirsiniz.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra arkadaşlarınızla videonuzun paylaşmak da bir o kadar kolay. Uygulamanın destek verdiği paylaşım seçenekleri arasında Instagram, Facebook, Twitter, WhatsApp ve SMS yer alıyor. Tabii ki hazırlanan tüm selfie videoları cihazınızın kendi galerisine de kayıt ediliyor.

YORUMLAR