Send

Send
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Send, Microsoft Garage tarafından geliştirilmiş, e-posta hesabınız üzerinden anlık olarak mesajlaşabileceğiniz bir uygulama.

Send, Microsoft Garage tarafından geliştirilmiş iOS cihazlarımıza ücretsiz indirip kullanabildiğimiz e-posta uygulaması. Lakin hali hazırda kullandığımız e-posta uygulamalarından biraz farklı. E-posta gönderirken konu başlığı, imza, selamlaşma gibi detayları es geçerek karşımızdaki kişiyle daha hızlı bir şekilde iletişimi sağlamamızı mümkün kılıyor ki günümüzde her iletişimin oldukça hızlı olması gerektiğini düşündüğümüzde son derece faydalı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Elbette iPhone’muzdan Gmail, Outlook uygulamaları üzerinden kişilerimize e-posta gönderip almamız mümkün. Lakin hangi servisi kullanırsanız kullanın karşı tarafla doğru iletişimi kurmak adına konu başlığını, sizi tanıyabilmesi açısından da imzanızı yazmak durumundasınız. Send, bu zorunluluğu ortadan kaldıran bir Microsoft Garage projesi.

Günümüzün tasarım anlayışını koruyan arayüzle karşımıza çıkan Send uygulamasıyla dilediğiniz bir kişiyle e-posta hesabınız üzerinden hızlıca iletişim kurabiliyorsunuz. Anlık mesajlaşma uygulamalarının e-postalarla desteklenmiş hali de diyebiliriz aslında. E-posta gönderirken konu başlığı, imza gibi detayları atlayarak çok daha hızlı, basit şekilde iletişimde olma kolaylığı sunan Send’in en güzel yanı, e-postayı alan kişi e-postanızı Send uygulaması üzerinden açmak zorunda kalmıyor; kendi kullandığı e-posta hizmeti üzerinden yanıtlayabiliyor. Uygulamanın diğer bir güzel yanı da tarafınıza gönderilen e-postalar sadece Send üzerinde değil, e-posta gelen kutunuza da gelmiş oluyor. Telefonunuzu bıraktığınızda bilgisayarınızdan e-postalarınıza bakabiliyorsunuz.

Send, şu anda ülkemizde kullanılabilir değil ve sadece Office 365 iş veya okul abonelikleri olan kullanıcılara açılmış. İlerleyen zamanlarda Türkiye’de de gelir ve tüm kullanıcılara açılırsa yani abonelik şartı kaldırılırsa çoğu kişinin e-posta kullanım alışkanlığını değiştirecektir diye düşünüyorum.