Sendish

Sendish
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sendish, fotoğraf çekmekten ve paylaşmaktan keyif alan herkesin mutlaka denemesi gereken bir uygulama.

Sendish, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir fotoğraf paylaşma uygulaması olarak görev yapıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Sendish'i temel olarak Instagram'a benzetebiliriz fakat çalışma mantığı olarak çok daha farklı bir yol izliyor.

Uygulamayı kullanarak paylaştığımız fotoğraflar tüm Sendish kullanıcılarına isimsiz olarak gönderiliyor. Platformda yer alan tüm kullanıcılar, paylaşılan fotoğrafları herhangi bir engele takılmadan görebiliyorlar. Profil oluşturmadan, birilerini takip etmeden veya birileri bizi takip etmeden gönlümüzce paylaşım yapabiliyoruz.

Profil oluşturmadığımız için paylaştığımız tüm fotoğraflar gönderiyi yaptığımız yerin adıyla paylaşılıyor. İzmir'den bir görüntü paylaştıysak isim olarak İzmir çıkıyor.

Sendish'i özel kılan detaylardan birisi de filtresiz ve efektsiz paylaşımlar yapmaya mecbur bırakması. Bildiğiniz gibi artık çektiği fotoğrafa iki-üç filtre ekleyen herkes kendini sanatçı sanıyor. Sendish bu konuda daha doğal bir yol izliyor ve filtre kavramını ortadan kaldırıyor.

Açıkçası Sendish'in biraz daha yaygınlaşmasını isteriz. Eğer siz de fotoğrafçılığa meraklıysanız Sendish'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR