Sentinel 3: Homeworld 2.0.1 (ios)

Sentinel 3: Homeworld

Sentinel 3: Homeworld
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji oyunudur.

Kule savunma oyunları genellikle birbirine çok benzeyen oyunlar olduğundan, çok da fazla farklılık aramamak gerekiyor. Fakat bir oyun ücretli olduğunda, normal olarak bu paraya değip değmediğini bilmek istiyoruz.

Sentinel 3: Homeworld de, vereceğiniz paraya değecek olan kule savunma oyunlarından bir tanesi. Oyun tarzına çok fazla farklılık getirmese de kapsamlı seçenekleri ve uzun süre oynamanızı sağlayacak olan yapısı ile paranızın karşılığını alacaksınız.

Oyunda amacınız klasik kule savunma oyunlarında olduğu gibi kulelerinizi stratejik şekilde yerleştirerek size saldıranları öldürmek. Bu sayede para kazanmak ve kazandığınız paralarla daha çok kule oluşturmak ve bu şekilde döngüyü devam ettirmek.

Oyunda 3 farklı oyun modu bulunuyor. Hikaye (Campaign) modunda hikayeye uygun bir şekilde ilerliyorsunuz. Karakterinizi nasıl geliştirmek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Sonsuz (Endless) modda kaybedene kadar oynuyorsunuz. Klasik (Classic) modda ise hikaye moduna benzer şekilde oynuyorsunuz fakat her levelde farklı şekilde donatılıyorsunuz.

Klasik modunda ise aynı zamanda iki farklı stil bulunuyor. Hikaye modunda 14 farklı haritada 20 level oynayabiliyorsunuz. Oyun içi satın almalar ile 15 farklı level daha satın alma şansına da sahipsiniz.

Eğer siz de kule savunma oyunlarını seviyorsanız, bu oyuna göz atmanızı tavsiye ederim.