Sentinel 4: Dark Star 1.1.0 (ios)

Sentinel 4: Dark Star

Sentinel 4: Dark Star
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sentinel 4: Dark Star yüksek sayılabilecek fiyatına rağmen sunduğu özelliklerle en iyi kule savunma oyunları arasında yer alıyor.

Sentinel 4: Dark Star mobil cihazınız üzerinde oynayabileceğini en iyi kule savunma oyunlarından bir tanesidir. Evet 10.49 TL’lik tam sürüm fiyatı belki mobil bir oyuna göre yüksek gelebilir fakat oyunda sunulan atmosfer, grafik kalitesi ve aksiyon dozu talep ettiği fiyatı tamamen karşılıyor.

Özellikle kule savunma oyunları tablet ekranlarıyla mükemmel bir uyumda çalışıyor. Sentinel 4: Dark Star da bir istisna değil ve sunduğu yüksek kalite oynanış özellikleriyle bunu adeta kanıtlıyor. Oyunda yıldız sistemleri arasında geçen amansız bir savaşa yolculuk ediyoruz.

Düşman birliklerini yenebilmek için farklı tipteki saldırı kulelerini akıllıca yerleştirmek gerekiyor. Toplamda 26 farklı harita içeren oyunda sürekli olarak farklı ortamlarda savaşıyoruz ve çevre modellemesi mükemmel olan bu bölümler oyundan alınan keyfi üst seviyeye taşıyor. Kaliteli görsellerle birleştirilen canlı animasyonlar ve ses efektleri oyunun dikkat çeken diğer ayrıntıları arasında yer almakta.

Siz de mobil cihazlarınızda kule savunma oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Sentinel 4: Dark Star’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR