Sequence

Sequence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sequence, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Sequence, oynarken bağımlısı olacağınız ve her yaştan insana hitap eden bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, birbiri ile bağlantılı olan rakamların rastgele dizilişini iyi okuyarak, elinizden gelen en iyi skoru üretmeye çalışacaksınız. 

Bulmaca oyunu seven kullanıcıların son zamanlarda ortaya çıkan Sequence oyununu seveceğine şüphem yok. Zira oyun kendi kategorisi içerisinde oldukça başarılı özelliklere sahip ve hiç sıkılmadan uzun süre içinde kalmanızı sağlıyor. Oldukça sade bir arayüzü var ve ekranda sayılara odaklanırken sizi meşgul edecek bir öğe bulunmuyor. Bu bağlamda oyunun hoşunuza gideceğini düşünüyorum.

Oyunun amacına baktığımızda ise, giderek zorlaşan seviyelerde bizi uzun bir serüven bekliyor. Birbiriyle bağlantılı rastgele oluşturulan sayıları bir fazlası ya da bir eksiği şeklinde bağlayarak en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz. Sequence'da zorluk derecesi sürekli artan 100 bölüm bulunuyor. Başlangıçta bir tutorial ile oyunu öğreniyor ve daha sonra kendiniz sayılara odaklanıp çözmeye çalışıyorsunuz. Oynanışın konsept olarak farklı olsa da Candy Crush'a benzediğini söyleyebilirim.

Çevrenizi de oyuna dahil ederek zorlu bir bulmaca oyununun içine girmek isterseniz Sequence'ı  ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR