Shadow Fight 2 Special Edition 1.0.0 (ios)

Shadow Fight 2 Special Edition

Shadow Fight 2 Special Edition
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Fight 2 Special Edition, iPhone ve iPad'de oynanabilen en iyi dövüş oyunlarından.

Shadow Fight 2 Special Edition, iPhone ve iPad’de oynanabilen, gerek grafikleri gerek oynanışı gerekse de içeriğiyle en iyi dövüş oyunu. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir dövüş oyunu arıyorsanız Shadow Fight 2’nin özel sürümü en iyi seçenek.

Gölge karakterlerle karşılaştığımız dövüş oyununun yenisinde Sensey’in geçmişin ardındaki gerçeği ortaya çıkarıyoruz. Titan ile yüz yüze gelme şansımız oluyor. Titan’ın zorbalığına son vermek için cesur kahramanlarla dolu tehlikeli bir dünyaya giriş yapıyoruz. Boss unvanına sahip Titan’a ulaşıncaya kadar birçok gölge dövüşçü karşımıza çıkıyor. İlerledikçe daha iyi dövüşen karakterlerle tanışıyoruz. Titan’ı yenmenin tek yolu ise; en yeni silah ve zırhları almak. Gücümüze güç katan silah ve korumaları almak için de kazandığımız dövüşlerde verilen mücevherleri harcıyoruz.

Hikaye boyunca neyle karşılaşacağımızı bilmediğimiz 7 farklı bölgede bulunduğumuz oyunda ne enerji toplama ne de reklam var. Ayrıca ilk giriş haricinde internet bağlantısı gerekmiyor.

YORUMLAR