Shadow Wars 1.1.4 (ios)

Shadow Wars

Shadow Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Wars, canavarların yer aldığı online oynanabilir kart oyunu.

Shadow Wars, yaratıklar ve şeytani karakterleri kontrol ettiğimiz eşleştirme ve kart oyun türünü harmanlayan bir yapım. iOS platformunda da ilginç olarak ücretsiz indirilmeye açılan oyunun seviye sistemi olduğundan bağlayıcı olduğunu baştan söyleyeyim.

Türkçe dil desteğiyle gelen canavarlı kart oyununda aksiyona girmeden karakterlerimizi seçiyoruz. Vampir, kurt adam, zombi, ejderha kısacası aklınıza gelebilecek tüm karanlık güçler oyunda mevcut. Özel güçlere sahip, her birinin etki gücü farklı, evrimleşen karakterler kart şeklinde karşımıza çıkıyor. Oyun esnasında dövüştürmek için orta bölümdeki elementlerin yeriyle oynuyoruz. Aynı olanları yan yana her getirişimizde karakterler birbirlerine giriyor. Kısa süreli yaşanan dövüş sahnelerini izlemek dışında bir şey yapmıyoruz.

Bu tarz oyunların olmazsa olmazı seviye atlama sistemi elbette var. Gölge ustalarının canavarlarını yenerek kendi canavarlarımızın gücünü artırabiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyor, daha da önemlisi ittifaklar kurup dövüşebiliyoruz. Özel canavarlar ve eşyaları da günlük – haftalık etkinliklere katılarak açabiliyoruz.