Shadowplay: Darkness Incarnate 1.0.0 (ios)

Shadowplay: Darkness Incarnate

Shadowplay: Darkness Incarnate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyunu, küçük bulmacaları çözerek gizli nesneleri açığa çıkaracağınız gizemli bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyunu, kendi isteğinizle girdiğiniz bir cehennemden zekanızla çıkmanız gereken sıra dışı bir aksiyon oyunudur.

Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyununda ilk bakışta son derece detaylı hazırlanmış görsel nitelikler göze çarpıyor. Nitekim oyunun kaliteli grafikleri oyun boyutunu bir hayli artırmış görünüyor. Ancak boyutla beraber kalitenin de arttığı bir gerçek.

Oyunun hikayesine göre kız kardeşiniz bir iftiraya uğrar ve cinayetle suçlanır. Onun suçsuzluğunu yalnızca siz biliyorsunuz ancak işler daha da sarpa sarar. Kız kardeşinize paranoyak şizofreni tanısını konuldu ve Iron Gate Akıl Hastanesi’ne kapatılır. Kardeşinizi kurtarmak isteyen siz de akıl hastası kılığında hastaneye sızarsınız. Kapıdaki gardiyan buna göz yumsa da asıl zor olan o cehennemden çıkmak olacaktır.

Oyun boyunca akıl hastanesinden kız kardeşinizle birlikte kaçmak için çabalayacaksınız. Yapmanız gereken ise gizli objeleri bulmak ve küçük bulmacaları çözmek. Şeytani unsurları def etmek için en büyük yardımcınız ise özel bir el feneri olacaktır. Gizemli bir maceranın yaşandığı Shadowplay: Darkness Incarnate mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR