ShakePop

ShakePop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ShakePop oyuncularla direkt olarak etkileşime giren eğlenceli bir oyun olarak öne çıkıyor.

ShakePop mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en ilginç oyunlardan bir tanesi. Kullanıcılarla tamamen interaktif bir yapıda ilerleyen bu oyunu oynayabilmek için ekranda belirtilen hareketleri doğru bir şekilde gerçekleştirmemiz bekleniyor. Kulağa basitmiş gibi gelse uygulama esnasında yüksek beceri gerektiriyor.

Oyunda farklı karakterler mevcut ve bu karakterlerin her biri farklı hareketler yapmamızı istiyorlar. ShakePop'ta zıplama, çömelme , telefonu sallama gibi pek çok aktivite yer alıyor. Bu hareketleri doğru bir şekilde yapmamız çok önemli.

Herhangi bir hareketi yanlış yaparsak oyunu kaybediyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi en fazla puanı alan kişi oyunun galibi oluyor. ShakePop bana kalırsa arkadaş grupları arasında veya ufak partilerde eğlence kaynağı olabilecek kapasiteye sahip. Birkaç arkadaş bir araya gelip bu oyun ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Renkli görsellerle ve eğlenceli ses efektleriyle zenginleştirilen ShakePop ilginç ve orijinal bir oyun arayanların mutlaka denemesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR