Sharalike 3.0.2 (ios)

Sharalike

Sharalike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sharalike uygulaması ile göz alıcı slayt gösterileri hazırlayabiliyoruz.

Sharalike, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış mükemmel bir slayt gösterisi hazırlama uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde Facebook, Twitter, WeChat, Pinterest ve WhatsApp gibi kanallar üzerinde paylaşabileceğimiz slayt gösterileri hazırlama şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın en iyi özelliklerinden birisi de farklı olay ve etkinliklerde kullanılabilecek gösteriler hazırlamamıza imkan vermesi. Doğum günleri, yıldönümleri, mezuniyetler ve sizin için önem arz eden tüm günlerde bu uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sharalike ile gösteri hazırlamak için öncelikle fotoğrafları seçmemiz gerekiyor. Ardından gösterinin arkaplanında çalmak üzere bir müzik seçiyoruz. Fotoğraflara ek olarak dilersek videolar da ekleme imkanımız var. Tüm bileşenleri ekledikten sonra resimlerin sırasını ve diğer ayarlayı yaparak gösteriyi tamamlıyoruz. En sonda ise videoyu saklayarak farklı kanallar üzerinde paylaşabiliyoruz.

Uygulama üzerinde sunulan sosyal paylaşım seçenekleri arasında Facebook, Pinterest, WhatsApp, Messenger, Facebook, Viber, Twitter bulunuyor. Eğer arkadaşlarınıza ve aile bireylerinize unutamayacakları sürprizler yapmak istiyorsanız Sharalike size göre.

YORUMLAR