ShareConnect 1.2.0 (ios)

ShareConnect

ShareConnect
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    91

  • Üretici

    Citrix

ShareConnect uygulaması, iPad sahiplerinin bilgisayarlarını kolayca mobil cihazlarından kontrol etmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ancak maalesef iPhone desteği yok. Bu nedenle iPad kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor. Her ne kadar ücretsiz olsa da oldukça güvenli ve hızlı bir şekilde PC bağlantısını kurabilen uygulama, yavaş internet bağlantılarında bile hiç zorlanmadan bağlantıyı koruyabiliyor.

Uygulama direkt olarak bilgisayarınızın işleyişine bağlı olduğu için, iPad'inizin ekranında beliren masaüstü görüntüsünde tüm istediğiniz işlemleri yapabilir, programları çalıştırabilirsiniz. Masaüstünü kullanmak dokunmatik ekran üzerinde fare kullanmaktan daha zor olduğu için işlerinizi kolaylaştırabilecek pek çok kontrol özelliği de uygulamada unutulmamış.

Microsoft Office belgelerini düzenleme konusunda da oldukça yeterli olan ShareConnect, hem dokümanların görüntülenmesi hem de hazırlanması için gereken tüm kullanışlılığı sunabiliyor. Diğer pek çok ofis ve iş yönetimi programını da çalıştırabilen ve VPN'ler aracılığıyla güvenli bir bağlantı sunabilen uygulama, böylece uzaktan işlerini tamamlamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alacaktır.

Uygulamanın doğru bir şekilde bağlantı kurabilmesi için bilgisayarınız üzerinde de eşleniğinin kurulu olması gerekiyor ve bu ikinci programa aşağıdaki bağlantıyı kullanarak erişebilirsiniz.

Eğer bilgisayarınızı tabletinizden hiç zorlanmadan ve en verimli şekilde kontrol etmek istiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR