Sheep Frenzy!

Sheep Frenzy!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sheep Frenzy, gökten hızlı hızlı düşen kuzuları kurtararak daha çok puan kazanmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz iOS oyunu.

Sheep Frenzy, gökyüzünden çılgınca düşen ve sürekli düşmeye devam eden kuzuları yakalayarak puan kazanmaya çalışacağınız eğlenceli ve oldukça komik bir iOS beceri oyunu.

Tamamen eğlence amaçlı geliştirilen ve basit oyun yapısına rağmen son derece keyifli bir oyun olan Sheep Frenzy'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynamanız mümkün.

Oyun yapısı ve oynanışı itibariyle biraz eski oyunları andırıyor olsa da, hem yeni hem de eğlenceli bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

Oyunda tek yapmanız gereken şey ise düşen kuzuları tutarak puan toplamak.

İntihar ediyormuşcasına çılgına düşen kuzular aslında biraz kafanızı karışırıyor. Çünkü çok sayıda kuzu aynı anda düşüyor fakat sizin hepsini kurtarma şansınız yok. O nedenle elinizden geldiğince çok sayıda kurtarmanız liderlik sıralamasında üst sıralara tırmanmanızı sağlıyor.

Oyunda ne kadar çok puan kazanırsanız, aynı oranda değerli kuzuların kilidi açılıyor. Hazır değerli kuzular demişken bahsetmeden geçmeyeyim. Oyunda bir çok farklı türde kuzu bulunuyor. Bazıları gözlüklü ve bazıları farklı kıyafet ve renklerde. Özellikle gözlüklü kuzunun tam bir troll olduğunu oyunu oynarken sizde farkedeceksinizdir.

Şaşkın ama bir o kadar kendilerinden emin bakışlarla gökyüzünden süzülen kuzucukları kurtarın ve oyunda en yüksek puanı elde etmeye çalışın.

YORUMLAR