Sheeperzzz 1.0 (ios)

Sheeperzzz

1.0
Sheeperzzz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sheeperzzz, iOS cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir beceri oyunu.

Sheeperzzz, iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri eğlenceli fakat bir o kadar da sinir bozan bir beceri oyunu oynamak isteyenlerin gözardı etmemesi gereken yapımlardan biri. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda arkadaşlarını uyandırmak isteyen bir kuzuya yardım ediyoruz.

Kontrolümüzdeki kuzuyu kontrol edebilmek için ekrana dokunuşlar yapmamız yeterli oluyor. Fakat bunu yaparken zamanlamaya çok dikkat etmemiz gerekiyor. Şayet herhangi bir şeye çarpacak olursak oyun sona eriyor ve başarısız olmuş sayılıyoruz. Ne kadar uzağa gidebilirsek alacağımız puan da aynı ölçüde yüksek oluyor. Kazandığımız yüksek puanları farklı sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Sheeperzzz'daki grafikler eğlenceli ve renkli tasarımlara sahipler. Beceri oyunlarının birçoğunda karşımıza çıkan tasarım konsepti bu oyunda da karşımıza çıkıyor.

Genel olarak eğlenceli bir oyun deneyimi yaşatmayı başaran Sheeperzzz, Ketchap stüdyosunun bağımlılık yaratan oyunlarından hoşlananların seveceği bir seçenek.

YORUMLAR