Shell Motorist 1.6.13 (ios)

Shell Motorist

Shell Motorist
ÜCRETSİZ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    204

  • ÜRETİCİ

    Shell Information Technology International B.V.

Shell Motorist uygulaması ile size en yakın Shell benzin istasyonunu görüntüleyebilir ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz

Shell Motorist eğer size en yakın Shell benzin istasyonunu kolayca bulma imkanı veren, bunun yanında birçok kullanışlı özelliği de beraberinde getiren resmi Shell uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Shell Motorist uygulaması sayesinde yakıtınız azaldığında akaryakıt istasyonu arama derdinden kurtuluyorsunuz. Shell Motorist uygulaması size harita üzerinde en yakın olan Shell benzin istasyonunu bularak en kısa sürede bu istasyona ulaşmanızı sağlıyor. Böylece hem daha fazla yakıt harcamaktan kurtuluyor hem de zamanınızı daha verimli bir şekilde değerlendirebiliyorsunuz.

Shell Motorist eğer Shell Kart sahibiyseniz özel fırsatları takip etmenize de yardımcı olmakta. Shell Motorist kullanarak puanlarınızı nasıl harcayabileceğinizi öğrenebilir ve Shell Kart ile yaptığınız işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

Shell Motorist akıllı bir hatırlatıcı görevi de görüyor. Uygulamayı size aracınızın muayene ve servis zamanlarını ve sigorta, vergi ödemeleri zamanlarını hatırlatacak şekilde yapılandırabiliyorsunuz ve uygulama size bu zamanlar geldiğinde bildirimler gönderiyor.

Shell Motorist seyahat masraflarınızı hesaplamanıza da yardımcı olmakta. Shell Motorist ile gitmek istediğiniz noktaya ulaşabileceğiniz rotayı görüntüleyebilir ve bu yolculuğun size ne kadar maliyeti olacağını hesaplayabilirsiniz.

YORUMLAR