Shibuya Grandmaster 1.051 (ios)

Shibuya Grandmaster

Shibuya Grandmaster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shibuya Grandmaster, iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor.

Shibuya Grandmaster, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu. Bir adım sonrasını görmeye dayalı bir oyun yapısına sahip olan Shibuya Grandmaster'da platformları renklendirerek çiftli grupları eşleştirmeye çalışıyoruz.

Oyunun genel mantığı çok basit ve her yaştan oyunsever tarafından kolayca kavranabilecek düzeyde. Fakat bölümler ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor. İki ve hatta üç adım sonrasında ne yapmamız gerektiğini önceden kestirmemiz gerekiyor.

Ekranımızda bulunan renksiz platformları, sol üst köşede bulunan renklere göre renklendiriyoruz. Sıradaki renk hangisiyse tıkladığımız renksiz platform o renge bürünüyor. Herhangi iki platformu eşleştirip yok edebilmek içinse aynı renge sahip olanların altlı üstlü denk gelmeleri gerekiyor.

Oyunda 7 farklı zorluk seviyesi mevcut. Bunlar oyunun hızını etkiliyor. Eğer kendinizi çok hızlı oynayabilecek düzeyde görüyorsanız imkansız olarak adlandırılan zorluk seviyesine göz atabilirsiniz.

Her ne kadar ücretsiz olarak sunuluyor olsa da Shibuya Grandmaster'da bazı öğeler ücretsiz olarak sunuluyor. Bunlar oyunun görünümüne etki eden kozmetik unsurlardan oluşuyor yani direkt olarak oyun yapısına etki eden bir faktör yok.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Shibuya Grandmaster, günümüzün modern Tetris'i olarak adlandırılabilir.