Shift

Shift
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shift uygulamasını kullanarak çektiğiniz fotoğraflarınıza ilginç filtreler ekleyebilir ve onları daha da göz alıcı bir hale dönüştürebilirsiniz.

Fotoğraf çekmekten keyif alan ve çektikleri fotoğraflara farklı efektler katarak onları farklı bir boyuta taşımak isteyen kullanıcılara hitap eden Shift, kullanıcıların bir fotoğraf düzenleme uygulamasından beklediği her özelliği bünyesinde barındırıyor.

Uygulamada çok sayıda filtre ve orijinal efekt bulunuyor. Bunlardan istediklerimizi fotoğraflarımıza uygulayabiliyor ve ortaya orijinal çalışmalar çıkartabiliyoruz. Tek bir filtreye veya efekte bağlı kalmak yerine birden fazlasını aynı fotoğrafa uygulayarak ortaya gerçekten ilgin çalışmalar çıkartmak mümkün.

Uygulamayı kullanarak fotoğrafların renk ayarları üzerinde de oynama yapabiliyoruz. Hazır filtreler ve efektler arasına sıkışmak yerine kendi ayarlarımızı uygulayarak daha özgün çalışmalar oluşturabiliyoruz. Uygulamayı planladığımız filtrelerin yoğunluk ayarlarını da kullanışlı arayüz üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

Açıkçası birçok fotoğraf düzenleme uygulaması kullanmış olmamıza rağmen Shift kadar çok seçenek sunanına az rastlamıştık. Eğer Instagram'ı sık sık kullanıyor ve takipçilerinizden yüksek beğeni toplayacak çalışmalar oluşturabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Shift'i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR