Short

Short
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Short uygulaması sayesinde ilgi alanımıza uygun makaleler bulabilir ve dilediğimiz zaman okuyabiliriz.

Short, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir makale derleme uygulaması olarak tnaımlanabilir. Farklı konular üzerinde yazılmış makaleleri bir araya getiren Short sayesinde ilgi alanımıza hitap eden yazıları mobil cihazlarımız üzerinden okuyabiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanı okuma süresine göre içerik filtreleyebilmemize olanak sağlaması. Diyelim ki kısa bir mola verdik ve toplamda 10 dakikayı aşmayacak uzunlukta bir makale okumak istiyoruz. Hemen uygulamada maksimum 10 dakikada bitilebilecek makaleleri filtreliyor ve okumaya başlıyoruz.

Pocket, Instapaper ve Readability gibi uygulamalarla sorunsuzca çalışabilen Short'ta okumayı kolaylaştırmak adına bir de gece modu bulunuyor. Bu modda yazı okurken gözlerimiz yorulmuyor ve daha uzun süre boyunca oynayabiliyoruz. Sakladığımız makalelere internet bağlantımız olmasa dahi erişebiliyoruz.

Keyifli bir kullanım deneyimi sunan Short'ta son derece temiz ve anlaşılır bir arayüze yer verilmiş. Eğer siz de boş zamanlarınızı değerlendiremek için ilgi alanınıza uygun içerikler okuyabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Short'u mutlaka kullanmalısınız.

YORUMLAR