Shotnote 1.0.1 (ios)

Shotnote

Shotnote
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shotnote uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınıza fotoğraf sürprizleri yapabiliyorsunuz.

Shotnote uygulaması, son zamanlarda karşımıza çıkan ilginç konum tabanlı fotoğraf uygulamaları arasında yer alıyor. Konum tabanlı fotoğraf uygulamasının nasıl bir şey olduğunu az sonra açıklayacağım ancak uygulamanın ücretsiz ve kolayca kullanılabilen sade bir arayüze sahip olduğunu belirtmek gerek. Yenilikçi ve ilginç iPhone ve iPad uygulamaları arayanların kesinlikle göz atmaları gerekenler arasında.

Uygulamayı kullanarak bir fotoğraf çektiğinizde, fotoğrafa bir konum bilgisi de ekleyebiliyorsunuz ve fotoğrafı arkadaşlarınızla paylaştığınızda görülebilmesi için arkadaşlarınızın o konuma gitmeleri gerekiyor. Fotoğrafın eşlendiği konuma gidilmedikçe fotoğraf açığa çıkmıyor ve böylece oldukça eğlenceli sürprizler gerçekleştirmek mümkün hale geliyor.

Konuma varıldığında uygulama bir uyarı bildirimi gönderiyor ve fotoğraf ilgili kişi için görünür hale geliyor. Bu özelliği hem fotoğraf konumu hakkında hiç bir bilgi vermeden hem de nereye gidilmesi gerektiği hakkında ufak bilgiler vererek kullanabiliyorsunuz. Dolayısıyla dostlarınızın kolaylıkla fotoğraflara erişmesini sağlayabileceğiniz gibi onlara hiç bir bilgi vermeden doğru konumu bulmaya çalışmalarını da izleyebiliyorsunuz.

Eğer arkadaşlarınız uygulamayı kullanmıyorlarsa ancak yine de bu eğlenceye katılmak istiyorsanız çevrenizdeki Shotnote kullanıcılarını bulabiliyor ve sizlerle bu işe kalkışmak isteyebilecek diğer insanlara ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisindeki sohbet olanakları da ufak mesajlaşmalar için oldukça yeterli.

Eğlencenin ve ilginçliğin bir araya geldiği Shotnote uygulamasına göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR