ShowMe Interactive Whiteboard 6.0.0 (ios)

ShowMe Interactive Whiteboard

ShowMe Interactive Whiteboard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ShowMe Interactive Whiteboard, iPad'lerini üzerinde yazıp çizme özgürlüğü sunan ve ücretsiz ekran kaydetme uygulaması.

ShowMe Interactive Whiteboard, adından da anlayacağınız üzere iPad'ler için özel olarak geliştirilen bir beyaz tahta uygulaması. iPad'inizi okulların sınıflarında yer alan tahtalara dönüştüren ve böylece dilediğinizi yazıp çizme özgürlüğü tanıyan uygulamanın esas önemli özelliği ise tahta üzerinde yaptığınız her şeyi kaydedebiliyor olmanız.

Eğitim kategorisinde üst sıralarda yer alan ShowMe, hem sade hem de güçlü bir ekran kaydetme uygulaması. İnteraktif bir beyaz tahta uygulaması olan ShowMe sayesinde ders çalışabilir, arkadaşlarınıza ders çalıştırabilir ya da dilediğiniz her şeyi yazabilirsiniz.

Uygulama üzerinde yapacağınız tüm ders çalışmalarınızı kaydetme olanağı sunan uygulama sesinizi de ekleme şansı veriyor. Bu tür bir uygulamaya göre son derece güçlü ve gelişmiş özelliklere sahip olan ShowMe, ekran kayıtlarınız bittikten sonra istediğiniz yere yükleme yaparak arkadaşlarınızla yada gerekli kişiler ile oluşturduğunuz videoyu paylaşma imkanı sunuyor.

Oluşturduğunuz eğitim videolarını satma fırsatı da sunan uygulamayı iPad'lerinize indirerek bir göz atmanızda fayda var diye düşünüyorum.

YORUMLAR