Sidewords 1.0 (ios)

Sidewords

1.0
Sidewords
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sidewords, Apple iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen başarılı tasarımıyla dikkat çeken farklı bir tür bulmaca oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynanabilen Sidewords, kelimelerle arasının iyi olduğunu düşünen ve kelime bilgisine güvenen oyunculara hitap eden eğlenceli ve rahatlatıcı bir tür bulmaca oyunudur.

Mobil platformlardaki diğer bulmaca oyunlarının aksine Sidewords mobil oyununda hiçbir zaman baskısı ya da hata yapma kaygısı bulunmuyor. Geniş zamanınızın tadını çıkarıp rahat rahat kelime avına çıkabilirsiniz.

Bildiğimiz kelime avı bulmacasına çok benzeyen Sidewords mobil oyununda yalnızca oyunun tasarımı farklı diyebiliriz. Sidewords mobil oyununda harfler bir kare platformun dış bölümünde yer alırken, karenin içinde ise o harflerle üretmeniz gereken kelimeler yer alıyor. Kelimeleri oluşturdukça hedef kelimelerin üzeri çizilecek.

Sidewords oyunundan keyif alırken aynı zamanda da rahatlatıcı bir beyin jimnastiği yapmış olacaksınız. Kare içinde yer alan yeni kelimelerle de kelime dağarcığınızı artırmanız mümkün. Oyunun tek eksi yönü maalesef Türkçe dil desteği oyunda yer almıyor. Yani İngilizce kelimelerle muhatap olacaksınız. Ancak zaten belirli harflerle belirli kelimeleri oluşturacağınız için aslında oyunun dili çok da önemli değil. Sidewords kelime bulmaca oyununu AppStore’dan 9,99 TL’ye indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR