Siegefall 1.0.0 (ios)

Siegefall

Siegefall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siegefall göze hoş görünen grafikleriyle öne çıkan bir strateji oyunudur

Siegefall oyuncuları fantastik bir dünyaya konuk eden ve içerisinde zengin bir içerik barındıran bir mobil strateji oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Siegefall'da mitolojik yaratıkların dünya üzerinde hüküm sürdüğü çağlara yolculuk ediyoruz ve hükümdarlık için verilen devasa savaşlarda tarafımızı seçerek savaşa dahil oluyoruz. Siegefall'da fantastik yaratıklar ve büyülü savaş mekanikleri karşımıza çıkmakta. Düşman üzerine meteorlar ve yıldırımlar yağdırmak, ejderhaların öfkesini düşman üzerine salabilmek oyunda yapabileceğimiz şeylerden bir kaçı.

Siegefall hem kale kuşatma hem de kale savunma üzerine kurulu bir oyun. Oyunda kendi kalemizi inşa ettikten sonra üretimi yürütecek binalar inşa ediyoruz ve asklerlerimizi yetiştirmeye başlıyoruz. Bir yandan da kalemizi düşman saldırılarına karşı savunmamız gerekiyor. Ordumuzu topladıktan sonra dev kahramanları ordumuzun ön saflarında savaşa sürüyoruz ve düşman kalelerini yıkmaya çalışıyoruz. Çeşitli savaş kartlarıyla özel güçlerimizi savaşlarda kullanabilmemiz mümkün.

Oldukça güzel grafiklerle donatılmış Siegefall temel olarak Age of Mythology ve Age of Empires gibi klasik RTS oyunlarının karışımı olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR