Sigils

Sigils
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sigils, rol yapma türünden hoşlanan oyunseverlerin büyük beğeniyle oynayacakları bir oyun ve tamamen ücretsiz.

Sigils, rol yapma türündeki oyunlardan hoşlanan iPhone ve iPad sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak indirebilecekleri bir yapım.

Kaliteli grafikleri, akıcı oyun yapısı ve fantastik öğelerle süslenmiş atmosferiyle beğenimizi kazanan bu oyunda dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele edebilme ve gücümüzü kanıtlama fırsatına sahip oluyoruz.

Oyuna adım attığımızda karşımıza özenle hazırlanmış ve üzerine düşünüldüğü her halinden belli olan bir arayüz çıkıyor. Tasarıma ve canlı animasyonlara eşlik eden ses efektleri ve müzikler de oyunun kaliteli atmosferine katkıda bulunuyor.

Sigils'teki temel amacımız ölüler diyarından geçerek Güve Kraliçesi'ni ve Böcek Kuluçkası'nı yenmek. Bunu gerçekleştirebilmek için taktiklerimiz üzerinde epey kafa yormalı ve ekibimizde bulunan karakterlerin özelliklerini çok akılcı bir şekilde kullanmalıyız. Kullanabileceğimiz 20 farklı şampiyon ve bu şampiyonların her birinin kendine özgü gücü var.

Sigils'i oynayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacımız var. Arkadaşlarımızla bir araya gelerek savaşlara katılabilir veya PvP arenalara çıkıp gerçek zamanlı olarak teke tek mücadeleler gerçekleştirebiliriz.

Başarılı bir oyun karakterine sahip olan Sigils, uzun soluklu ve ekrana kilitleyen bir oyun arayanların gözardı etmemesi gereken kaliteli bir yapım.

YORUMLAR