Signily 1.1 (ios)

Signily

1.1
Signily
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Signily, iOS cihazlarda kullanabileceğimiz bir işaret diliyle yazma klavyesi.

Signily, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş bir işaret dili klavyesi olarak öne çıkıyor.

Kar amacı gütmeyen bir şirket tarafından geliştirilen Signily, her ne hikmetse bir dolardan uyuglama markete konulmuş. Elbette fiyat değişebilir fakat kar amacı gütmeyen bir şirket tarafından geliştirilip ücretli olarak sunulması biraz tuhafımıza gitti.

Uygulamanın işlevine gelecek olursak, son derece verimli ve etkin çalıştığını söyleyebiliriz. Uygulamayı kullanabilmek için diğer klavye uygulamalarında olduğu gibi ayarlardan varsayılan klavye olarak seçmek gerekiyor.

Bu aşamadan sonra ise klavye olarak kullanmaya başlayabiliyoruz. Metinlerimizi işaret dilinden alınan ikonları kullanarak oluşturabiliyoruz. Farklı cilt renklerinden oluşan işaret dili seçenekleri herhangi bir ırkçılık söylemine yol açmamak için tasarlanmış.

Uygulamanın içerisinde bir de İngilizce klavye mevcut. Geçişleri son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Pratik ve işlevsel bir klavye uygulaması olduğundan ötürü Signily'yi işaret dilinde yazabilen bir klavye arayanlara öneriyoruz.