Sigortam Cepte 2.0.1 (ios)

Sigortam Cepte

Sigortam Cepte
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sigortam Cepte, Anadolu Sigorta'nın bireysel kullanıcılar için hazırladığı mobil sigortacılık uygulamasıdır.

Sigortam Cepte, Anadolu Sigorta’nın bireysel kullanıcılara sunduğu, mobilden temel sigortacılık işlemlerinin yapılabildiği bir uygulamadır. Anadolu Sigorta’dan sigortası olan veya olmayan herkesin kullanımına açık olan uygulama ile poliçelere ilişkin detaylara ulaşmaktan ödemelerin takibine, poliçe yenilemekten açık hasar dosyalarını takip etmeye kadar pek çok işlem gerçekleştirilebiliyor.

Sigortam Cepte uygulaması ile sigortalılar akıllı telefonları üzerinden poliçelerinin ödeme planlarını görüntüleyebiliyor, poliçe ve ek bilgilerini e-posta veya faks yoluyla alabiliyor, kasko ve trafik poliçelerine ilişkin yenileme primlerini görüntüleyebiliyor, poliçe primi hesaplayabiliyor. Sigortalı olmayanlar ziyaretçi girişi yaparak en yakın acentenin yerini öğrenme, acente ile iletişime geçme, kaza anında acil numaraları arama ve kaza rehberine erişme olanaklarından faydalanabiliyor.

Anadolu Sigorta’nın sigortacılık işlemlerinin mobilde yapılmasını mümkün kılan uygulaması Sigortam Cepte, sigortalının TC Kimlik No ve Baba Adı bilgilerine ihtiyaç duymaktadır. Sigortalı olmayanlar için de ziyaretçi girişi mevcuttur.

YORUMLAR