SILA Official

SILA Official
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SILA Official, genç ve güzel şarkıcı Sıla hakkındaki herşeyi öğrenebileceğiniz resmi iOS uygulamasıdır.

SILA Official, Türkiye'nin en güzel ve popüler şarkıcılarından Sıla Gençoğlu'nun resmi iOS uygulamasıdır. Sıla hayranlarına özel olarak geliştirilen uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Aşka dair hazırladığı şarkılarla yıllardır kalplerimizi fethetmeye devam eden güzel sesli sanatçı, sesinin güzelliği kadar kendi güzelliğiyle de ön plana çıkıyor. Özellikle sempatik hareketleri, mimikleri ve şarkılarında bizlere hissettirdiği yoğunluk sayesinde bir çok hayrana sahip olan Sıla hakkındaki tüm bilgilere resmi iOS uygulaması üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

Sıla'nın bir çok şarkısını da dinleme fırsatı bulacağınız uygulama üzerinde Sıla'ya ait bilmediğiniz bilgileri de öğrenebilirsiniz. Kendiminde hayranı olduğum bir sanatçı olan Sıla'nın hem tüm şarkıları hem de çıkış şarkılarına çekilen klipleri ülkemizde milyonlarca kişi tarafından sevilerek dinleniliyor.

Sizde Sıla hayranıysanız ve iPhone yada iPad sahibiyseniz, hemen SILA Official uygulamaısnı ücretsiz olarak indirerek hem bir çok Sıla şarkısına hem de Sıla hakkında bilmediğiniz tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR