SilverBullet: the Prometheus 1.0.00 (ios)

SilverBullet: the Prometheus

SilverBullet: the Prometheus
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon oyunlarını seviyorsanız harcadığınız emeğe ve zamana değecek bu çalışmaya mutlaka göz atın.

World of Darkness ve Underworld evreniyle alakası gözden kaçmayan bir oyun olan SilverBullet: the Prometheus, aksiyon yüklü oyunları sevenlerin gayet hoşuna gidecektir. Muhtemelen lisanslı bir oyun ile karşı karşıya değiliz, ama Bloodrayne oyunlarının adrenalin pompalayan oynanışını özlediyseniz bunu size izometrik kamera açısıyla vermeye çalışan bir oyun ile karşı karşıyayız. Oyun içi senaryo biraz klişe olsa da bu konu ile gücenmeyip oynanışa göz atmanızı öneririz.

Grafiklerini 3 boyutlu olarak sunan oyun bu görselliğin çözünürlüğü konusunda herhangi bir iddia taşımıyor, ama anlaşılırlık ve oynanış için gerekli olan etkileşim başarılı bir şekilde adapte edilmiş. Birçok rakibe karşı aynı anda savaş açacağınız için hitbox ayarları başarılı olmuş diyebiliriz. Bir rakibe saldırdığınız zaman temas anında vuruşu kaçıran görsel bir hata karşınıza pek çıkmıyor. Hikaye biraz komik kaçsa da bu tarz bir oyun oynadığınızda senaryo kısmında büyük bir ağırlığın olmaması oyun keyfine hizmet bile edebilir.

SilverBullet: the Prometheus isimli bu çalışma ile yegane amacınız askeri bir araştırma laboratuvarına sızıp buradaki korkunç deneyleri ve türeyen yaratıkları yok etmek. Güney Amerika mitolojisinden gelen bir ölüm tanrıçası olan Kali ile efsanelerden sıyrılıp gerçek hayata dönen bir karakter eşliğinde adrenalin pompalatan bir iOS oyunu için kemerlerinizi bağlayın. iPhone ve iPad kullanıcıları için tasarlanmış bu oyun, heyecan sevenlere aradıkları aksiyonu veriyor.

YORUMLAR