SimpleMind+ 1.8.0 (ios)

SimpleMind+

SimpleMind+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    54

  • Üretici

    xpt Software & Consulting B.V.

Fikirlerinizi ve projelerinizi düzenli bir şekilde saklamanıza imkan tanıyan SimpleMind+ ile kapsamlı zihin haritaları oluşturabilirsiniz.

SimpleMind+ ücretsiz olarak indirilebilen bir zihin haritası (mindmap) uygulamasıdır. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulamanın en önemli özelliği kullanıcılarına kapsamlı bir not alma deneyimi sunmasıdır.

Özellikle beyin fırtınası yapmak ve fikirlerini düzenli bir şekilde toplamak isteyen kullanıcıları hedefleyen SimpleMind+'ta pek çok farklı özellik mevcut. Kullanımı son derece basit olan uygulama ile notlarınızı düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Dahası, farklı başlıkları alaka düzeylerine göre birleştirebilir, görsel öğeler ekleyerek notlarınızı daha bilgilendirici bir hale getirebilirsiniz.

Sınırsız sayfa boyutu sunan uygulamada kesme, kopyalama ve yapıştırma gibi temel düzenleme fonksiyonlarına da hakimiz. Bu özellikleri kullanarak notlarımızı dilediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz. Bu sürüm ne yazık ki tüm fonksiyonları içermiyor. Eğer uygulamadan memnun kalırsanız tam sürümünü de indirebilirsiniz. Tam sürümde tahmin ettiğiniz gibi yukarıda saydığımız özellikler eek olarak pek çok sayıda gelişmiş özelliğe de sahip oluyoruz.

YORUMLAR