SimplePhysics 2.1.3 (ios)

SimplePhysics

SimplePhysics
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimplePhysics, fizik tabanlı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanlara hitap eden bir yapım.

SimplePhysics, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda karmaşık yapılara sahip binalar ve objeler üretebilme imkanına sahip oluyoruz.

Oyunda dilediğimiz gibi tasarımlar yapmakta özgürüz fakat bu bağlamda göz önünde bulundurmamız gereken bazı kıstaslar var. Yapacağımız tasarımların mümkün olduğunca sağlam ve çok ucuz olması gerekiyor. Dolayısıyla aradaki dengeyi tutturmak için ekstra çaba sarfetmemiz gerekiyor. Yapacağımız tasarımları öncelikle proje olarak kağıda dökmemiz gerekiyor. Kullanacağımız materyalleri ve tasarımı belirledikten sonra hayata geçriebiliyoruz.

SimplePhysics'in en önemli özelliği dünyanın her bölgesinden oyunculara karşı mücadele edebiliyor oluşumuz. Tasarımlarımızda yeterince başarılı olursak adımızı lider tablolarına yazdırabiliyoruz.

Oyunun dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de gerçekçi bir fizik motoruna sahip olması. Yaptığımız tasarımların denge merkezleri, maruz kaldıkları kuvvetlere verdikleri tepkiler ve yıkılma efektleri gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Grafikler biraz daha detaylı olsa iyi olurdu fakat bu haliyle de çok kötü sayılmazlar.

Her yaştan oyunsevere hitap eden SimplePhysics, ücretsiz olarak indirebilecekleri kaliteli bir bulmaca oyunu arayan herkesin değerlendirmesi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR