Simpler Free

Simpler Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    415

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Simpler Free, iOS cihaz sahibi kişilerin kişi listelerini kolayca yönetmesini sağlayan kullanışlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Akıllı telefonlarınızdaki kişi listelerinizin kalabalıklaşması beraberinde bazı problemleri de ortaya çıkarmaktadır. Simpler Free, bu problemleri ortadan kaldırmak ve kişi listesinizi kolayca yönetmenizi sağlamak amacıyla geliştirilen ücretsiz ve kullanışlı bir iOS uygulamasıdır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kullanırken herhangi bir problem yaşamazsınız. Bir çok yararlı özelliği birleştiren uygulama kullanıcılara en güzel şekilde hizmet vermektedir.

Kullanıcıların cihazlarını daha verimli kullanmasını amaçlayan Simpler Free, kişi listenizde birden fazla sayıda kayıtlı aynı kişileri tespit ederek silmenizi sağlıyor. Bu sayede kişi listenizdeki gereksiz doluluk oranı bir nebze olsun ortadan kalkmış oluyor. Ayrıca uygulama üzerinden belirli gruplara ait kişilere toplu mesaj veya e-posta gönderebiliyorsunuz. Örneğin belirli bir gurp ile acil bir görüşme veya toplantı yapmak istediğinizde Simpler Free'yi kullanarak toplantıya katılmasını istediğiniz gruba toplu mesaj veya e-posta göndererek haberleri olmasını sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz kişileri kolayca aratara bir kaç saniye gibi kısa bir süre içinde bulmanızı sağlayan Simpler Free, tüm kişi bilgilerinizi yedekleyerek güvende olmalarını sağlar. Bu sayede kişi listenizin herhangi bir işlem sonucu kaybolması durumunda endişe etmenize gerek kalmaz. Tüm bu özelliklerin dışında Simpler Free'nin sahip olduğu hatırlatıcı özelliği ile, unutmamanız gereken herşeyi kaydederek sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Hatırlatıcı ile kaydettiğiniz etkinlikler özel olarak filtrenelebilir.

Sizde akıllı cihazlarınızda kullanmak için kullanımı kolay ve ücretsiz bir rehber uygulaması arıyorsanız Simpler Free'ye kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR