SimpleRockets 1.5.6 (ios)

SimpleRockets

SimpleRockets
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimpleRockets iOS cihazlarınıza indirebileceğiniz keyifli bir uzay mekiği oyunudur.

SimpleRockets hem iPhone hem de iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz keyifli bir uzay mekiği kullanma oyunudur. Kulağa biraz ilginç geldiğini kabul etmek lazım. Oyun gerçekten de ilginç bir yapıya sahip.

Öncelikle SimpleRockets oyunseverlere limit koymuyor ve onları tamamen serbest bırakıyor. Oyunda kendinize roket tasarlayabilir ve uzayın derinliklerinde yatan gizemleri çözmeye başlayabilirsiniz. Çeşitli mekik parçalarını dilediğiniz gibi kombine ederek kendi özgün tasarımlarınızı yaratabilirsiniz. Oyundaki tek limit hayal gücünüz!

SimpleRockets’de tamamlamanız gereken bir dizi görev mevcut. Yani bir başka deyişle işler „mekiğim hazır hadi dolaşayım“ mantığında yürümüyor. Görevleriniz esnasında başka oyuncularla etkileşime girebilecek ve birlikte eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Gerçekçi fizik modellemeleriyle zenginleştirilen oyunda lider tabloları da mevcut. Görevler esnasında sergilediğiniz performansa göre alacağınız puanlar lider tablolarındaki yerinizi belirleyecek.

SimpleRockets’de dikkat çekici görseller ve bu görsellerle uyum içerisinde tasarlanmış ses efektleri mevcut. Buna ek olarak kontroller de herhangi bir soruna yol açmıyor. Kısacası SimpleRocket ücretli olmasına rağmen parasının karşılığını veriyor.

YORUMLAR