SimSimi 6.0.4 (ios)

SimSimi

SimSimi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SimSimi, iOS cihazlarınızın üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz garip ve eğlenceli bir oyundur.

SimSimi, istediğiniz soruları sorarak cevaplar alacağınız farklı ve enterasan bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır. Uygulamayı yükledikten sonra giriş ekranında istediğiniz dili seçerek mesajlaşma ekranına gelebilirsiniz. Uygulamanın tüm işlevi bu mesajlaşma ekranından ibarettir.

Malesef Türkçe desteği bulunmayan uygulamada, dil seçiminizi yaptıktan sonra, sorular sorarak SimSimi'nin yanıtlamasını bekleyebilirsiniz. Alacağınız cevapların doğruluğunu ve kalitesini gördükten sonra biraz şaşırabilirsiniz. Sade bir uygulama olarak SimSimi içerisinde soracağınız bir çok soru için cevap barındırıyor.

Mesajlaşma robotu olarak görebileceğiniz SimSimi, 2002 yılından bu yana hizmet veren ve sürekli yeni dil seçenekleri eklenen eğlenceli ve farklı bir platform. Uygulamaya robot denmesinin sebebi ise, sürekli yeni cevaplar ve diller öğrenebilmesidir.

SimSimi'ye özel sorulara karşı verebileceği cevaplar öğreterek sözlüğünün genişlemesi için yardım edebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise kullanmak için herhangi bir kayıt işleminin gerekli olmamasıdır. Uygulamaı yükleyerek istediğiniz zaman mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın zaman zaman açılış esnasında yaşadığı bağlantı problemlerini uygulamanın eksi yönü olarak söyleyebilirim. Fakat oldukça eğlenceli bir uygulama olan SimSimi'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR